Larg zhurmës së Tiranës, Alketa preferon natyrën (FOTO LAJM)

Prezantuesja Alketa Vejsiu, ka gjetur pak kohë për tu larguar nga zhurma e kryeqytetit dhe për të gjetur qetësinë e munguar. Kjo stinë e re vjen me projekte të reja për të. Një shëtitje në natyrë shërben edhe për një mëndje të kthjellët, ashtu sikurse dhe vetë ajo e ka cilësuar në një foto. /albeu.com/
Shtuar më 04/09/2014, ora 16:03

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori