Larg zhurmës së lokaleve dhe resorteve luksoze, këngëtarja shqiptare viziton fshatin

Është nga ato artiste që bën gjithmonë përshtypje për pamjen e saj të re dhe të freskët.

Por ditwn e sotme Eranda Libohova ka ndarë me publikun disa foto nga fundjava e saj në fshat.

Këngëtarja duket mjaft miqësore me kafshët dhe shprehet se i japin qetësim.

“Në një ditë me diell në fermë…koha për relaks”, shkruan ajo në "Instagram". /albeu.com/
Shtuar më 04/03/2018, ora 18:29

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori