Landi me tatuazh të njëjtë si të Dr.Florit (FOTO LAJM)

Landi Hysi, ish pjestar i grupit "West Side Family", ka bërë tatuazh në krahun e tij topin e basketbollit me numrin 23 që mbante idhulli i mikut të tij Michael Jordan.

Në fakt ky ishte edhe tatuazhi që mbante në krahë Dr. Flori. Landi ka bërë tatuazhin e mikut të tij të ndjerë në shenjë nderimi dhe respekti.

"Mungove plako...
Mungove...
Do shihemi, por ende jo, ende jo...", ka shkruar ai tek një foto që ka postuar në Instagram. /albeu.com/

Shtuar më 17/12/2014, ora 10:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori