Lamtumirë takave të larta, Sarah Jessica Parker sërish në televizion
Më në formë se kurrë, Sarah Jessica Parker i rikthehet ekranit, me një projekt të ri. Të gjithë e mbajmë mënd në serialin “Sex and the City", ku ajo qëndronte gjithmonë me taka dhe mbante veshur veshjet të stiluara vetëm për të.

Aktorja tashmë do ti thotë lamtumirë jetës së shtrenjtë, pasi është gati për një interpretim të ri, në serialin televiziv “Busted”. Aktorja është zgjedhur nga shtëpia e prodhimit “Sidney Kimmel Entertainment”, për rolin e protagonistes, një gazetare nga Filadelfia që po merret me një rast të korrupsionit politik.

Ndërkaq, historia bazohet në librin e Wendy Ruderman dhe Barbara Laker, reporterë të “Philadelphia Daily News”. Presidenti i “Sidney Kimmel Entertainment”, Jim Tauber është shprehur: “Wendy dhe Barbara, në librin e tyre e kanë treguar në mënyrë të shkëlqyer.

Jemi të lumtur që po realizojmë këtë projekt me Sarah Jessica-n, David Frankel dhe Don Ross, që janë një kombinim perfekt. Nuk mund të ishim kurrë më të lumtur se kaq”. /albeu.com/
Shtuar më 28/06/2014, ora 16:56

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori