"Lajmi i vitit!" Enca heq dorë nga fotoshopi (FOTO LAJM)

Enca këtë herë ka publikuar një foto në Instastory ku shihet e veshur me një fustan të shkurtër me një pjesë të vënë në bel e cila duket të mos përkojë shumë me stilin, aq sa me tendencën për t’ u dukur më seksi dhe me bel më të theksuar.

E rëndësishme është që ka filluar të heqë dorë nga photoshop-i, i cili i pati kaluar në rutinë këngëtares së mirënjohur. /albeu.com/
Shtuar më 06/06/2017, ora 20:36

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori