Lady Gaga, tifoze e Barcelonës
Sukses i papaparë për koncertin e Lady Gagës në Barcelonë, e cila gjatë performancës së saj veshi për një moment fanellën katalanase duke cuar publikun në delir.

Në Palau Sant Jordi, në praninë e mijërave adhuruesve, këngëtarja amerikane coi peshë publikun me shfaqjen e saj "Born This Way Ball Tour".

Gjithsesi, edhe artistja nga New York mbeti e mahnitur nga pritja në këtë qytet dhe duket është dashuruar me Barcelonën. /albeu.com/
Shtuar më 09/10/2012, ora 09:45

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori