Lady Gaga provokon në Dubai
Tashmë nuk na bën më përshtypje zhveshja e saj, e ndërsa Lady Gaga është fotografuar në Dubai e veshur me një fustan ngjyrë floriri transparent. Ajo u fotografua teksa mbërriti për koncertin e parë në Lindjen e Mesme, në kuadër të turneut të saj botëror.

Pritja që i kanë bërë fansat, i ka bërë shumë përshtypje këngëtares. Bashkangjitur fotove të ndryshme të cilat janë postuar në rrjetet sociale, ajo ka shkruar: “Fansat u treguan shumë të ëmbël në pritjen që më bënë në aeroport. E kisha ëndërr të udhëtoja në Lindjen e Mesme dhe kjo ëndërr më në fund u bë realitet”. /albeu.com/

Shtuar më 09/09/2014, ora 17:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori