Lady Gaga, 1.8 milionë për 90 minuta me Abramovich
Lady Gaga është një prej këngëtarëve më të paguara, jo vetëm për koncertet e saj në mbarë botën, por edhe për performancat ekskluzive private. Me rastin e festës së Vitit të Ri, ajo do të këndojë në një festë private për presidentin e Chelseat dhe një prej njerëzve më të pasur në Rusi, Roman Abramovich.

Miliarderi rus i ka ofruar 1.5 milion sterlina (1.8 milionë euro) për t'i rrëmbyer Lady Gagas një "po". Mësohet se ylli i skenës do të mbajë një koncert privat në jahtin e Abramovichit dhe gjithçka do të zgjasë rreth 90 minuta, transmeton BW.

Roman duhet ta ketë bërë këtë marrëveshje për të kënaqur partneren e tij, Daria Zhukova, e cila është fanse e Lady Gagas.

Midis të ftuarve në këtë festë ekskluzive të Vitit të Ri duket se do të jenë P. Diddy, Jay-Z dhe mbi të gjitha Beyonce, e cila kohë më parë ka qenë mikeshë e Gagas, aq sa të dyja kënduan edhe "Telephone". /albeu.com/
Shtuar më 14/09/2013, ora 15:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori