Aksident i rëndë në Lushnje, humb jetën këmbësori
La Portokallinë, Bes Kallaku drejt Turqisë
Thashethemet se Besi do të ikte nga Portokallia këtë sezon janë vërtetuar nga ky i fundit.

Ai ka bërë të ditur për publikun se nuk do të jetë më në kastin e aktorëve të Portokallisë dhe se tani ka synime të tjera shkruan Albeu.com.

Të gjithë menduan se ai do të bëhej pjesë e speklaklit në Itali "Zeling" pasi fitoi audicionet por në fakt Besi ka thënë se as atje nuk do shohim.

Ama ditën e sotme ai ka postuar një video duke treguar se po shkon në Turqi.

Vallë pse po shkon Besi atje? /albeu.com/
Shtuar më 30/09/2017, ora 12:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori