Noizyn vetëm 4 muajsh nuk e kishit parë asnjëherë (FOTO LAJM)

Noizy është kthyer në një ndër reperët më të suksesshëm të momentit, i cili e ka ndarë me të gjithë historinë e veçantë të jetës së tij.

Nga një djalë i thjeshtë i rritur në rrugët e Londrës, ai u kthye në Shqipëri me ambicien për t’u bërë dikush dhe ja doli më së miri. Tashmë, Noizy është një ndër emrat më të klikuar në Youtube dhe ndër më të kërkuarit nëpër koncerte.

Çdo këngë e tij është kthyer në hit dhe reperi numëron plot 1.4 milionë ndjekës në llogarinë e tij në Instagram, ku ka ndarë së fundmi një foto super të veçantë nga fëmijëria.

Megjithëse e keni parë Noizyn në moshë më të vogël, nuk e kishit parë kurrë vetëm 4 muajsh!

Reperi ka ndarë me fansat një pozë të vjetër me gjyshen e tij, e cila e ka mbajtur në krahë dhe të gjithëve na kanë tërhequr vëmendjen buzët e tij të mëdha, të cilat i ka pasur të tilla që në vogëli.

“Me nona Leme, 4 muajsh. Dhe sonte del Kenga “Skan Besu”- shkruan këngëtari krahas fotos ku paralajmëroi gjithashtu këngën e tij më të re.

Shtuar më 21/07/2019, ora 09:30

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori