Kylie s’e pranon shtatzëninë, por kjo foto dëshmojn të kundërtën
Lajmi i shtatzënisë së saj u zbulua në mes të shtatorit. Dhe vetëm pak javë mbeten nga ardhja në jetë e fëmijës së parë të Kylie Jenner, ndërsa 20-vjeçarja po përgatitet për statusin e saj të ri.

Të martën, në shtëpinë e saj mbërriti i paketuar një krevat për fëmijë.

Kylie, e cila ka arritur të qëndrojë larg syve të publikut për muaj me radhë, është në pirje të një vajze në mars bashkë me të partnerin e saj prej 8 muajsh, reperin 25-vjeçar Travis Scott.

Themeluesja e “Kylie Cosmetics” duket se ka blerë një krevat të madh të bardhë.

Tre persona u panë duke punuar për vendosjen e krevatit të fëmijës para garazhit të shtëpisë së saj, ndërsa dy meshkuj nga ekipi i saj i sigurisë qëndronin afër.

Kylie ende nuk e ka konfirmuar lajmin, por nëna e saj Kris Jenner la të kuptohej gjatë episodit të së dielës. /albeu.com/
Shtuar më 18/01/2018, ora 12:41

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori