Kylie Minogue, sukses me një tjetër koncert (FOTO LAJM)

Dhe nga fotot që ka përcjellë në Instagram, Kylie Minogue ka qënë në formën e saj më të mirë teksa ka dhënë koncerte të shumta. Ajo nisi turin e saj “Kiss me once” në Liverpul, teksa tërhoqi vëmëndjen me performancën e saj provokuese.

Minogue debutoi në 24 shtator, ndërsa në ditët e ardhshme do të vijojë në qytete të tjera si Londra, Parisi, Berlini, për të arritur më pas në Australi.

Kylie e hapi koncertin e veshur me të kuqe, me një fustan të shkurtër dhe çizme me të njëjtën ngjyrë. /albeu.com/

Shtuar më 26/09/2014, ora 16:17

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori