Kylie Minogue, një 46 vjeçare joshëse (FOTO LAJM)

Ndonëse është 46 vjeç, ajo është në formën më të mirë të mundshme, duke mos reflektuar aspak moshën. Me një trup për tu admiruar dhe linja perfekte, Minogue vijon të jetë ende një femër seksi. Vitet për Kylie Minogue kanë mbetur në vend. Ajo është fotografuar në Londër, pak pasi dha një koncert. /albeu.com/

Shtuar më 01/10/2014, ora 15:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori