Basha përgatitet për "17 Majin" e dytë dhe futjen në zgjedhje
Kylie Jenner shtatzënë për herë të dytë? (VIDEO)
View this post on Instagram

i love our little conversations 🧸💛 💛💛☀️

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

Miliarderja më e re në botë, 23-vjeçarja Kylie Jenner duket se është në pritje të ëmbël.

Fansat dyshojnë për këtë gjë për faktin që vogëlushja i rri gjatë gjithë kohës ngjitur të ëmës, pasi e ndjen se po vjen një fëmijë tjetër.

"Vajza ime është mbërthyer pas meje si ngjitës kohët e fundit”, shkruan Kylie në videon që po bën xhiron e rrjetit dhe sipas ndjekësve, ky është një veprim që fëmijët e bëjnë kur nëna është sërish në pritje të ëmbël.


"Ndoshta është shtatzënë dhe ajo e ndjen"

"Thuhet se kjo ndodh kur nëna është në pritje të ëmbël."

"Vajza ime e bëri këtë kur unë isha shtatzënë me të dytin."

"Zakonisht do të thotë që i dyti është rrugës", janë disa prej komenteve në postimin e Kyliet, e cila ende nuk ka reaguar për lajmin e shtatzënisë. /albeu.com/
Shtuar më 20/03/2019, ora 16:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori