Kylie sapo bëri lëmsh dynjanë, ka përdorur photoshop edhe në photon e patentës? (FOTO LAJM)

Një foto e vetme e miliarderes së njohur, Kylie Jenner ka ngjallur mjaft diskutime në rrjet.

22-vjeçarja ka ndarë me ndjekësit pozën e saj të patentës megjithatë ata kanë lënë menjëherë një sërë komentesh duke theksuar se Jenner e kishte modifikuar foton tek ku dokument.

Kylie e ka ndarë dhe në muajin dhjetor të njëjtën fotografi ndaj dhe fansat kanë bërë krahasimin e të dyja fotove.

Kujtojmë se kjo nuk është hera e parë që ndjekësit akuzojnë Jenner dhe të gjithë anëtarët e saj për përdorimin e ‘photoshop’ në pozat e tyre.

Shtuar më 16/05/2020, ora 08:27

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori