Kylie Jenner i sfidon të gjithë, poston super dhuratën nga partneri (FOTO LAJM)

Kylie Jenner ka vetëm pak muaj që ka sjellë në jetë vajzën e saj Stormien.

Ama dita e sotme, për të nuk ka nisur me vajzën por me partnerin e saj Travis Scott.

Ai ka vendosur ta suprizojë me një rrugë të mrekullueshme dashurie mbuluar me trendafila dhe qirinj.

Si një tunel, zemrat e trëndafilta i kanë formuar Kyliet rrugën për te Travis dhe këtë pamje Kylie e ka publikuar në Instragram.

Pyesim veten, kush konkurron dot me këtë surprizë? /albeu.com/
Shtuar më 14/02/2019, ora 11:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori