Kylie Jenner bëhet imazh i firmës së njohur (FOTO LAJM)

Modelja e re Kylie Jenner duket se i ka vënë synim vetes që të punojë shumë në palestër pasi gjykuar nga seti i fundit fotografik ajo duket se është shumë në formë.

Ajo është bërë tashmë imazh i firmësnjohur të rrobave sportive “PUMA”.

19 vjeçarja pozoi për kompaninë në kuadër të koleksionit vjeshtë/dimër 2017.

Kylie është mjaft e zënë kohët e fundit me fushatat dhe reklamat për syzet, rrobat dhe aksesorët. /albeu.com/
Shtuar më 03/07/2017, ora 16:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori