Ky është personi i dytë që u plagos bashkë me Noizyn në Prishtinë (FOTO LAJM)

Mjeku kujdestar në QKUK ka konfirmuar se Noizy dhe Deniz Hajri, i njohur me nofkën “Varrosi” janë plagosur nga të shtënat me armë në qendër të Prishtinës.

Bëhet me dije se gjendja e Noizyt është e qëndrueshme, por mund të ndryshojë kjo gjendje pasi ende është duke u trajtuar, raporton KTV.

gjendje më të rëndë është shoku i Noizyt, “Varrosi” i cili ka dy plagë. Njërën në gjoks dhe njërën në këmbë./Albeu.com/
Shtuar më 13/09/2016, ora 19:49

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori