Ky person neveriti botën, pas motrës puth edhe të ëmën për klikime në Youtube (FOTO LAJM)

Chris Monroe, një djalë nga SHBA, që ka një kanal në Youtube ku bën rrengje me kamera të fshehta, çuditi dhe neveriti me miliona shikues nga e gjithë bota, pak muaj më parë, pasi bëri një video duke puthur të motrën.

Në fund të videos ai reklamon kanalin në Youtube të së motrës, dhe u thotë shikuesve që ta ndjekin, pasi është modele e shquar.

Por ngaqë videon e panë më shumë se 7 milionë veta, dhe ngaqë lajmi rreth çmendurisë së tij zuri faqet e shumë mediave botërore, Chris vendosi që ta çojë çmendurinë edhe më tej. Tani ka nxjerrë një video tjetër duke puthur të ëmën.
Shtuar më 17/05/2019, ora 23:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori