Ky është kushti që Elita të martohet me Gjikon (VIDEO)
Elita Rudi dhe Gjiko janë padyshim një nga çiftet më të diskutuara të momentin. Dashuria e tyre po i ngjason përrallave me fund të lumtur, e kjo për disa arsye.

Dje Gjiko ka qënë i ftuar në emisionin "Xing", bashkë më Elitën, ku kanë folur për detaje të ndryshme si për projekte muzikore ashtu edhe për jetën personale.

Ermali në një moment pyet Elitën se pse ajo ishte kthyer në brune. Por përgjigja e saj na ka befasuar duke thënë se ky ishte kushti që Gjiko të martohej më të.

E gjithë kjo është thënë në kuadrin e shakasë ose ndoshta Gjiko e ka thënë vërtet! /albeu.com/
Shtuar më 18/03/2018, ora 10:28

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori