Ky është komenti i Feros për Arbenitën që ajo e fshiu direkt

Fero dhe Arbenita Ismajli kohët e funbdit janë kthyer në një nga çiftet më të komentuar në media.

Ndryshe nga sa bënin në fillim, tashme Fero dhe Arbenita nuk i kursejnë fotot dhe komentet për njeri tjetrin në rrjette sociale.

Në foton e fundit Arbenita i uron natën e mirë fansave dhe Fero i komenton "E mirë".

Mirëpo modelja i ka bllokuar menjëherë komentet duke zhdukur edhe komentin e të dashurit. /albeu.com/
Shtuar më 26/01/2019, ora 12:53

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori