Ky është emri i vërtetë i Genës
Pasi kaloi një javë në Punta Cana, Gena i është kthyer përditshmërisë dhe aktiviteteve muzikore më me energji se kurrë.

Artisti nga Korça njihet për stilin e tij unik dhe baladat me të cilat ka depërtuar në që çdo zemër të dashuruar.

Por për gjithë publikun ai njihet thjesht me emrin Gena, duke mos ia ditur emrin dhe mbiemrin e tij të vërtetë.

Dhe në fakt emri i vërtetë i Genës është Briken Lito.

Rikujtojmë, se këngëtari është shumë i angazhuar gjatë kësaj vere, ku së shpejti do të vijë me një projekt gjigand veror. /albeu.com/
Shtuar më 03/07/2017, ora 15:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori