Basha përgatitet për "17 Majin" e dytë dhe futjen në zgjedhje
Ky është burri të cilit i thotë ‘PO’ këngëtarja e njohur shqiptare
Këngëtarja Leonora Jakupi është përfolur prej shumë kohësh për lidhje dashuria, por çdo herë ka ditur ta mbaj të fshehtë jetën e saj private.

Mirëpo, siç duket tashmë çdo gjë është bërë publike, madje edhe “martesa” e saj me njërin nga aktorët më të famshëm.

Bëhet fjalë për një insert me grupin e famshëm humoristik “Stupcat”, ku Leonora në një pjesë shfaqet si nuse shkruan Zeri.

Ajo në këtë pjesë humoristike shfaqet e veshur me fustan të nusërisë ndërsa “bashkëshorti” i saj i ardhshëm është mixha “Sheq” (Mensur Sapçiu).

Pa dyshim si çdo herë edhe kësaj radhe Leonora shkëlqen me bukurinë e saj.
Shtuar më 13/01/2019, ora 08:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori