Ky aktor u bë drejtor, por dhëmbët i la pa rregulluar (FOTO LAJM)

Bes Kallaku, Erion Isai dhe Olsi Bykyku kanë qenë tre aktorët më të komentuar së fundmi për emisionin që ato do të sjellin së shpejti në "E diela shqiptare", një emision plot humor, imitime të personazheve të njohur etj.

Ditën e sotme e ka tërhequr vëmendjen një postim i Besit në Instagram ku shfaqet në një festë me Erionin dhe Olsin teksa na tregon një ndryshim në pamje shkruan xing.al.

"Duket ai që nuk i ka rregullu dhomët", shkruan Besi duke treguar kështu se ai dhe Olsi i kanë rregulluar, ndërsa Erioni i cili ka qeshur me gojën mbyllur, jo.
Shtuar më 20/09/2018, ora 16:18

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori