Kuzeji marrëzisht i dashuruar, me pushime në Greqi (FOTO LAJM)

Aktori i njohur turk Kivanc Tatlitug, i njohur për publikun shqiptar për rolin e Kuzejit dhe Behlulit, në jetën reale është shumë i dashuruar.

Aktori dhe e dashura e tij stiliste, Basak Dizer, pas pushimeve në Amerikë, teksa ndodheshin edhe për dasmën e Beren Saat (Bihterit), po vijojnë pushimet në ishujt e Greqisë.

Çifti është njohur gjatë xhirimeve të serialit “Dashuri e Ndaluar”. /albeu.com/
Shtuar më 21/08/2014, ora 18:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori