Kush qan më shpejt Lindita Nikolla apo Mirela Kumbaro? Si përgjigjet Rama
"Kush qan më shpejt Lindita Nikolla apo Mirela Kumbaro dhe nga cila prekesh më shpejt?", ishte kjo pyetja që i bëri Ermali kryeministrit Rama gjatë emisionit, pyetje që shkaktoi të qeshura në publik.

"Kush qeshën? Gratë, sepse gratë janë të jashtëzakonshme dhe unë kam bindjen që këtë vend e kanë marrë në qafë burrat. Sa më shumë gra të përfshihen në punët e këtij vendi, aq më mirë do jetë ky vend. Por ka një problem me gratë. Kur janë shumicë, fillojnë zihen me njëra-tjetrën. Ne nuk kemi arritur akoma aty kështu që mos trembemi nga kjo", tha kryeministri.
Shtuar më 06/01/2019, ora 14:04

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori