Kush puth më mirë Jolie apo Aniston?! Përgjigjet Gerard Butler
Trekëndëshi i dashurisë Brad Pitt-Angelina Jolie-Jennifer Aniston, është ndoshta historia më e madhe e showbiz-it të të gjitha kohërave.

Por Brad, nuk është i vetmi që ka kaluar momente intime me secilën nga aktoret. Gerard Butler u pyet kush puth më e mirë mes Aniston dhe Jolie gjatë një interviste në ''Watch What Happens Live With Andy Cohen'', të mërkurën mbrëma.

Aktori 48-vjeçar skocez u shpreh se të gjithë do të surprizohen nga përgjigja, kur dha emrin e Aniston:

''Jennifer Aniston. Po e them, e di, po ju surprizoj''.Aktori ka punuar me 48-vjeçaren Anistonfilmin ''Bounty Hunter'' të vitit 2010 dhe me 42-vjeçaren Jolie në 2003-n në filmin “Lara Croft Tomb Raider: Cradle of Life”. /albeu.com/
Shtuar më 18/01/2018, ora 14:17

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori