Kush paguan? Trejsi "harbohet" në Dubai (FOTO LAJM)

E njohur si “Gangsterja e Elbasanit”, Trejsi Sejdini, u bë e njohur disa vite më parë për shkak të një videoje ku shfaqej me një grup shokësh duke rrahur një djalë.

Edhe pse muajin e kaluar ajo u kërkoi falje publikisht të gjithëve për imazhet dhe sjellen e saj, bukuroshja duket se i është rikthyer “huqit” të vjetër.

Por tashmë duket se për të ka ardhur vera. Në fotot e publikuara në Instastoryn e saj ajo duket se është nisur për në dubai, nga ku ka sjellë foto mjaft provokuese.

Ajo duket në një hotel luksoz, por me kë do jetë e shoqëruar modelja?!. /albeu.com/
Shtuar më 04/05/2018, ora 11:54

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori