Cilët janë artistët më "fake" të estradës? Flasin qytetarët (VIDEO)
Qytetarët kanë dhënë emrat e artistëve që mendojnë se janë "fake".

Estrada është e pasur me artistë të shumtë, madje çdo ditë shohim edhe emra të rinj në skenë.

Padyshim se publiku janë ata që i mbajnë këngëtarët në skenë, pasi pa ta nuk do të ishin të famshëm siç janë.

Ekipi i emisionit "Mirage" në sheshet e Prishtinës ka pyetur qytetarët se kush mendojnë se janë artistët më "fake" të estradës dhe ata befasuan me përgjigjet./Lajmi.net/
Shtuar më 15/11/2019, ora 21:14

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori