E FUNDIT/ Interi "zbret me këmbë në tokë" Juventusin (VIDEO)
Kush më mirë se i ati do ta "sfidonte" Butrint Imerin me vetë këngën e tij? (VIDEO)
Vetëm dy ditë më parë, Butrint Imeri lançoi këngën e tij më të re të titulluar “M’ke rrejt”, e cila u prit mjaft mirë nga publiku shqiptar.

Kënga ka arritur plot 2 milionë klikime në Youtube vetëm 2 ditë pas publikimit dhe po bën namin në rrjet.

Madje, këtë këngë duket se e ka pëlqyer shumë edhe babai i Butrintit, Afrimi, i cili është tepër aktiv në Instagram.

Në llogarinë e tij, ai ka publikuar një video me këngën e të birit, teksa “sfidon” Butrintin me tekstin e “M’ke rrejt”.

Ai buzëqesh para kamerës teksa këndon këngën e djalit të tij, të cilën mesa duket e ka mësuar përmendësh.
Shtuar më 18/12/2019, ora 08:41

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori