Kush janë VIP-et shqiptare që u fiksuan me takat 1000 dollarëshe (FOTO LAJM)

Këpucët e markës Yves Saint Laurent, Opium me takën në formën e logos YSL ka qenë zgjedhja e përbashkët e disa personazheve të njohur shqiptarë.

E para që i veshi ishte Jonida Maliqi, ecila zgjodhi të dilte me takat në emisionin “Në kurthin e Piter Pan”.

Xhensila Myrtezaj i zgjodhi këpucët e YSL për klipin e këngës së saj “Sekreti im” xhiruar në Venecia.

Ndonëse nuk janë krijim i fundit i markës së njohur, edhe sot më shumë se 1 vit pas prezantimit në Javën e Modës në Paris në 2017-ën, këpucët janë ende të preferuara nga shumë vajza të njohura.

Saint Laurent Ysl Opyum” janë edhe në versione të tjera si për shembull ato që zotëron fashionistja Lori Hoxha me takën ngjyrë blu dhe sipas disa kërkimeve në internet shihet që kapin vlerën e 1000 dollarëve. /albeu.com/
Shtuar më 29/03/2019, ora 18:50

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori