Kush janë VIP-at që humbën fëmijët në mënyrë të parakohshme

Rasti i djeshëm, kur djali i i akademikut Nexhat Dacit, Arian Daci humbi jetën teksa bënte ski në Brezovicë.
Dramat dhe vdekjet e parakohshme që shpeshherë pllakosin zi nëpër familje, nuk kursejnë as VIP-at.

Shpesh ka ndodhur që ata të humbasin në mënyrë të dhimbshme fëmijët, prindërit apo të tjerë të afërm.

Disa prej tyre i kanë humbur prej sëmundjes e të tjerë në aksidente, por dhimbja e tyre ka mbetur gjithnjë aty.

Në galerinë që shoqëron këtë lajm do të shihni disa prej VIP-ave që kanë humbur fëmijët e tyre. /albeu.com/

Shtuar më 03/10/2018, ora 19:00

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori