Kush janë vajzat që prezantuan ndër vite bashkë me Ardit Gjebrean (FOTO LAJM)

Pëlqej
Ardit Gjebrea ka krijuar tashmë prej kohësh një imazh të qartë të Këngës Magjike.

Një nga festivalet më të njohur të këngës vjen prezantuar nga Arditi dhe gjtihmonë shoqëruar nga një vajzë, dhe në rastin më të mirë edhe më shumë se një.

Ndër vite ai ka sjellë në Shqipëri edhe figura të huaja, modele, aktore, misse.

Për më tepër ndiqni galerinë. /albeu.com/
Shtuar më 08/11/2018, ora 11:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori