Kush i'a zbukuron ditën Luanës? (FOTO LAJM)

Luana Vjollca thyen rekordin për marrjen e buqetave me trëndafila, e këtë gjë e kanë vënë re edhe ndjekësit dhe miqtë e saj. Teksa të gjithë e admirojnë për thjeshtësinë e saj, shpesh ajo merr dhurata buqeta me lule.

Prezantuesja bukuroshe sërish nuk ka përmendur ndonjë emër të veçant se nga kush i ka marrë lulet, por ka shkruar se të gjithë fansat e saj i'a zbukurojnë ditën. /albeu.com/
Shtuar më 19/09/2014, ora 15:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori