Kush ia prishi emisionin Arjan Çanit? (VIDEO)
Mbrëmjen e djeshme në emisionin “Zonë e Lirë” ishte i ftuar Mandi Nishtulla, emri i vërtetë i të cilit është Mandela, i cili njihet për muziken tallave.

Ai ishte i ftuar për promovimin e një videoklipi të ri.

Por ajo qe ka tërhequr vëmendjen ishte fakti qe ai ishte i dehur dhe ndërkohë që Çani po zhvillonte intervistën me këngëtaren biseksuale Gugu, Mandi ka ndërhyre në çdo moment, duke mos e lënë drejtuesin të vazhdojë emisionin./Albeu.com/Shtuar më 11/02/2017, ora 23:35

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori