Kush fshihet pas buqetës me lule për Luanën?
Luana Vjollca çdo ditë rrethohet nga buqetat me lule dhe tashmë është bërë e udhës që një të tillë ta marr shpesh. Duket se prezantuesja nuk e ka me mjaft mbarësi ditën e martë, e teksa tek fotoja ka shkruar: "Më keni bërë ta dashuroj diten e martë".

Në asnjë prej fotove të postuara ne Istagram ajo nuk ka cituar ndonjë emër në veçanti, e ku në shumicën e rasteve falenderon të gjithë fansat për suportin që i japin. /albeu.com/
Shtuar më 24/09/2014, ora 11:04

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori