Kush është 16 vjeçarja me të cilën Erik Fullani u kap duke u puthur në Dhërmi? (FOTO LAJM)

Lidhja midis djalit të ish-guvernatorit të Bankës së Shqipërisë, Ardian Fullanit dhe vajzës së ish-deputetes Majlinda Bregu bëri bujë të madhe në mediat rozë.

Së fundmi është mësuar se Eriku dhe Kejda nuk janë më bashkë, pasi jo vetëm që nuk e ndjekin më njëri-tjetrin në rrjetet sociale, por kanë nisur të frekuentohen me persona të tjerë. Sipas atyre që shkruheshin në media ishte Kejda ajo që i dha fund lidhjes së bujshme për arsye që nuk u bënë me dije.

Eriku është i pari që ka nisur një romancë të re. Paparazzit e kanë fotografuar ditën e djeshme duke u puthur me një vajzë 16-vjeçare në Dhërmi.

"JOQ Albania" shkruan, vajza e quajtur Brisela S, nuk ka rrjete sociale por disa foto të saja të publikuara në rrjet ngrenë mjaft dyshime për pamjen e saj reale që duket e ndryshme në disa foto.

Shtuar më 20/08/2019, ora 11:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori