Kush është vajza e njohur e kryebashkiakut që habiti me deklaratat për Ramën (FOTO LAJM)

Pëlqej
Treisi Peçi është vajza e kryebashkiakut të Tepelenës Termet Peçi i cili i habiti të gjithë sot me fjalët lajkatuese për Ramën.

Pavarësisht se është në një moshë ende të re, format e saj fizike dhe bukuria e saj kanë bërë që të tërheqë vëmëndjen e mediave rozë në vend, shkruan albeu.com.

Nëse i hedhim një sy rrjeteve të saj sociale shohim se Treisi është vetëm në fillimet e "karrierës" së saj ndërkohë që nga fotot e postuara të krijon përshtypjen e një modeleje pasarelash.

Treisi nuk ka kursen luksin vetes dhe gjithmonë shfaqet e kuruar dhe me veshjet e modës së fundit.

Madje ajo është diskutuar edhe si pjesë e labelit të Noizyt, OTR.

Për me tepër mund të ndiqni galerinë që shoqëron këtë lajm. /albeu.com/
Shtuar më 22/05/2018, ora 23:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori