Njihni vajzën e Manjola Nallbanit që ngjan me Megan Fox (FOTO LAJM)

Këngëtarja e njohur Manjola Nallbani është nëna e dy vajzave të mrekullueshme që tani janë rritur dhe janë bërë zonjusha të bukura.

Megi dhe Sindi, kanë trashëguar nga nëna e tyre bukurinë dhe hijeshinë që nuk i është zbehur edhe me kalimin e viteve.

Megi është vajza më e madhe e këngëtares, e cila jeton dhe studion në Austri.

Ndërsa Sindi është adoleshentja që e shoqëron të ëmën në koncerte nëpër vende të ndryshme jashtë Shqipërisë.

Vajzën e madhe të këngëtares, Megin, miqtë e krahasojnë me modelen e njoohur botërore Megan Fox për shkak të bukurisë dhe ngjashmërisë së saj.

Në galerinë e mësipërme ju tregojmë edhe imazhet e saj. /albeu.com/
Shtuar më 26/04/2017, ora 12:31

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori