Kush është personi që e bën të lumtur Luanën? (FOTO LAJM)

Prezantuesja bukuroshe Luana Vjollca, çdo ditë e më shumë po bëhet shume enigmatike rreth personit të cilën e bën atë të lumtur. Me anë të një fotoje të postuar në Instagramin e saj, ajo shihet e rrethuar nga trëndafilat.

Në fakt, kjo nuk është hera e parë që ajo merr dhurata të tilla, pasi më herët ajo shpesh ka postuar foto me të njëjtën tematikë.

Fansat e saj e kanë mbështetur në çdo hap që ajo ka hedhur, teksa dhe ata i kanë dhuruar trëndafila. /albeu.com/
Shtuar më 08/09/2014, ora 09:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori