Kush është Kylie e kush Beyonce? "Çmendet" interneti (FOTO LAJM)

Janë akuzuar disa herë se imitojnë të tjerët, por këtë radhë, “kritikët“ nuk kanë faj. Në fotot e fundit, Kylie Jenner duket krejtësisht si një kopje e Byeonces, dhe interneti u cmend.

Ngjashmëria është e frikshme: me flokët e gjatë bjondë dhe fustanin me print leopardi, në pamje të parë gati mezi e dallon që nuk është vërtet Beyonce nga V Festival përpara shtatë vitesh.

Edhe make up-i është shumë i ngjashëm. Nuk munguan ndërkohë as batutat. Disa ndjekës kanë shkruar në rrjetet sociale se Kylie me siguri i ka kërkuar mjekut ta bëjë si Beyonce dhe ai, nuk ia bëri fjalën dysh, thonë me shaka ata!
Shtuar më 07/03/2020, ora 10:10

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori