Kush është "i forti" me lekë që financon luksin e Luanës, vajzës me sek*i në Shqipëri? (FOTO LAJM)

Vite më parë, ajo ishte një vajzë modeste dhe e ndrojtur, që jepte motin në Top Channel.

Sot, Luana Vjollca është kthyer në femrën më të ndjekur shqiptare.

Ajo ka plot 1.4 milionë ndjekës në Instagram dhe konsiderohet si një ndër femrat më seksi në trevat shqiptare.

Tashmë moderon një emision po në TCH, dhe madje i ka hyrë edhe rrugës së muzikës, duke publikuar disa këngë.

E kthyer në një ikonë seksi, Luana reklamon përditë jetën e saj super luksoze, e cila vështirë se mund të justifikohet me pagën e saj.

Por në media është përfolur se prej disa vitesh, ajo ka një lidhje me një “të fortë” me para.

Ndryshe nga fillimet e saj, kur ishte e lidhur me këngëtarin Adrian Gaxha.

Për momentin ajo është në “majë”, por realiteti në Shqipëri është i egër dhe mund të biesh shumë shpejt.

Rasti i Elvana Gjatës na e tregoi më së miri këtë gjë. /TemA/
Shtuar më 09/03/2019, ora 15:35

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori