E FUNDIT/ Bien ndjeshëm rastet e reja, 19 viktima në 24 orët e fundit
Kush është djali i ri te Përputhen? "Gangsteri" që i fiton zemrën Melisiës (FOTO LAJM)

Eri ishte djali i katërt që iu bashkua emisionit Për’Puthen. Hyrja e tij ishte me jakën e këmishës të ngritur, duke ekspozuar edhe një varëse të trashë. Arjon Konomi i tha se i kujtonte vitin ’97.

Gjithsesi Eri u vlerësua shumë për lirshmërinë e tij dhe madje fitoi edhe një takim me Melisën, në të cilin pati shumë kimi.

Pjesë nga biseda

Melisa: Si shumë i egër po bëhesh, mbyllë këmishën. Pse nuk bën poezi

Eri: Nuk kam bërë kurrë. Por do të bëj për ty

Melisa: Ça do të bësh tjetër

Eri: Të shohim në të ardhmen

Melisa: Si reagon kur je me nerva

Eri: Shumë keq

Melisa: Edhe me femrën?

Eri: Jo jo, nuk bëhet fjalë

Melisa: Me ça merresh

Eri: Ditën fle, në darkë dal. Shoh biznesin kur zgjohem pas dal

Melisa: Me alkoolin dhe femrat je mirë ëëë?

Eri: Tani nuk merrem më, jam bërë djalë i mirë
Shtuar më 15/01/2021, ora 19:46

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori