Kush është bjondja s*ksi që djali i Fullanit la për vajzën e Majlinda Bregut (FOTO LAJM)

Lidhja mes djaltë të ish-guvernatorit të Bankës së Shqipërisë, Ardian Fullani dhe vajzës së Majlinda Bregut u zbulua pas story-ve në të njëjtat vende që ata hidhnin si edhe nga darka e ngrënë në një restorant në Romë.

Ndonëse ata nuk kanë foto së bashku, në profilin e të dyve në rrjetin social Instagram është vërtetuar disa herë që ata i kalojnë pushimet jashtë vendit, larg paparacëve dhe syve të publikut shqiptar.

Gjatë kohëve të fundit ata kanë hedhur foto nga të njëjtat vende dhe në të njëjtën periudhë kohore.

I riu Fullani është një prej djemve më të përfolur shqiptarë, nisur nga rënia e tij drastike në peshë, jetesa luksoze me makina të shtrenjta e pushimet në vendet ekzotike.

Pak kohë më parë ai përflitej se ishte në një lidhje dashurie me një vajzë shumë simpatike bjonde të quajtur Mari, me të cilën duket se i ka dhënë fund.

Storyt në profilin e tij, ku dukej se i dhuronte asaj trëndafila duket se kanë marrë fund em kohë pasi Fullani i është përkushtuar prej kohësh vajzës së ish-deputetetes së PD.
Shtuar më 08/04/2019, ora 10:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori