Kush është Besa dhe kush Elvana, këngëtaret habisin me ngjashërinë (FOTO LAJM)

Nuk është hera e parë që po dëgjoni se vajzat e njohura të ekranit po shkojnë gjithnjë e më shumë drejt "ideales" duke parë te të gjitha të njëjtat tiapre dhe ngjashmëri të "frikshme".

Edhe së fundmi ka ndodhur e njejta gje me Besa Kokëdhima e cila në një nga fotot e saj të Instagramit vështir të dalosh nëse është ajo apo Elvana Gjata.

Kjo nuk i ka shpëtuar as ndjekësve të cilët kanë "shpërthyer" menjëherë në komente se vajzat ngjajnë aq shumë me njëra tjetrën.

Elvana dhe Besa siç mund ta shihni edhe në fotogalerinë e mësipërme janë mike prej vitesh, por më parë asgjë nuk i bëntë të njëjta këngëtaret, të paktën fizikisht./albeu.com/
Shtuar më 04/04/2020, ora 13:26

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori