Kush është bashkëshorti i Manjola Nallbanit?

Bashkëshorti i këngëtares Manjola Nallbani quhet Sokol Tona dhe është gjyqtar në Tiranë.

Ata janë prindër të dy vajzave, shkruan Express Rozë
.
Manjola Nallbani është një nga këngëtarët më të njohura shqiptare , por për jetën e saj private dimë shumë pak gjëra.
Shtuar më 26/05/2017, ora 13:27

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori