Kush është Anna që i ka thyer zemrën Zerkës?
Djali nga Korça me theksin e tij xhamajkan dhe me flokët e dendura kaçurrela, është bërë tashmë një artist i pangatërrueshëm në shoëbiz-in shqiptar.

Ai ka realizuar bashkëpunime me këngëtarë të njohur shqiptarë, si: Alban Skënderaj, Ledri Vula, Aurela Gaçe, Ronela Hajati… etj.

Sot në “Wake Up” ai foli për klipin e tij të ri ” Anna”.
Anna ma ka thyer zemrën, arsyeja që është me dy “N” është se nuk ka Ana në Shqipëri po dhe nëpër botë. Nuk është thjesht dëshira ime, po shumica e fansave tani shtrihen pak dhe jashtë”, tha ai. /tch/

Shtuar më 28/05/2018, ora 13:35

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori