Kush e ka dëmtuar Luanën? (FOTO)

Luana Vjollca kujdeset që të ndajë me ndjekësit çdo ngjarje, madje edhe ato më të parëndësishmet. Projektet e saj duket se i marrin shumë kohë.

Ajo ndodhet në xhirime për një kohë të gjatë dhe kjo ka bërë që edhe të dëmtohet në këmbë, për shkak të mbajtjes së këpucëve me taka relativishtlarta.

Këtë gjë ajo e ka treguar përmes një fotografie në Snapchat, ku shihet se atë e kanë vrarë takat. /albeu.com/
Shtuar më 07/04/2016, ora 16:21

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori