Kush e ka bërë kaq të lumtur Luanën? (FOTO LAJM)

Foto e postuar nga Luana në profilin e saj në Facebook
Luana Vjollca, bukuroshja e Top Channel, ka festuar dje ditëlindjen e saj. Urimet për të kanë qënë të shumta dhe nuk kanë munguar as në rrjetet sociale. Në profilin e saj në Facebook, ish velina e Fiks Fare ka postuar edhe një foto, ku shihet qartë një buqetë e madhe me lule që i është bërë dhuratë dhe që e ka lumturuar jo pak Luanën.

Por Luana nuk e ka thënë se nga kush i ka ardhur kjo dhuratë duke lënë fansat të hamendësojnë. Ajo nuk është e lidhur më me Adrian Gaxhën, por nuk e ka mohuar asnjëherë admirimin e saj për të, ndaj dhe ndoshta mund të jetë këngëtari nga Maqedonia ai që e ka bërë të buzëqeshë?.../albeu.com/
Shtuar më 03/09/2013, ora 15:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori