Kur mosha është thjesht numër...
Këngëtarja Fefzije Berani, e cila për publikun e gjerë njihet si Gili, sot ka festuar pesëdhjetë vjetorin e saj të lindjes.

Bashkëpunëtori më i madh i saj është bashkëshorti Ilir Berani, me të cilin ka punuar që nga fillimi i karrierës dhe i cili i ka bërë shumë hite. /albeu.com/
Shtuar më 21/05/2016, ora 17:42

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori